Skutecznie i dyskretnie

Wykrywamy podsłuchy

Wycena usługi

Skan samochodów

Często najpewniejszym sposobem na poznanie wrażliwych informacji czy zebranie dowodów jest umieszczenie pluskwy w określonym pomieszczeniu. Jednak wymaga to dostępu do niego, co nie zawsze jest wykonalne. Dlatego bardzo często „pluskwy” spotyka się nie w pokojach i gabinetach, ale pojazdach ich użytkowników. W końcu również tam wykonywane są rozmowy (w tym przede wszystkim telefoniczne), a fałszywe poczucie bezpieczeństwa sprawia, że czasami ujawniamy więcej niż w domu czy w firmie. Dlatego skan samochodu jest równie istotny, co pomieszczenia.

Kiedy zlecić wykonanie skanu samochodu?

Osoby, które zajmują stanowiska kierownicze w dużych firmach bądź tych prężnie rozwijających się doskonale wiedzą, że konkurencja chce poznać nie tyle sekret sukcesu, ale informacje, które może wykorzystać przeciwko Państwa przedsiębiorstwu. Podobnie jest z osobami pracującymi w instytucjach wojskowych czy rządowych, które cieszą się zainteresowaniem nie tylko dziennikarzy i opozycji, ale również potencjalnych organizacji terrorystycznych. No i nie można zapominać o zazdrosnych partnerach, podejrzewających małżonka o zdradę.

Najczęściej stosowane typy podsłuchu

Kolejnym powodem, dla którego warto jest wykonać skan samochodu jest mnogość urządzeń podsłuchujących, jakie można tak naprawdę z łatwością umieścić w jego wnętrzu czy podwoziu. Należą do nich:

  • mikrokamery mogące rejestrować obraz i dźwięk bądź wyłącznie obraz,
  • podsłuchy przekazujące bieżącą ścieżkę dźwiękową z wnętrza pojazdu,
  • podsłuchy nagrywające i przekazujące dźwięk,
  • podsłuchy wyłącznie nagrywające dźwięk z wnętrza auta,
  • lokalizatory GPS ujawniające bieżącą lokalizację pojazdu.

Jak działamy?

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, dzięki któremu podczas skanu samochodu można wykryć większość najczęściej wykorzystywanych urządzeń podsłuchujących. Jednak nie polegamy wyłącznie na rozwiązaniach automatycznych – na rynku regularnie pojawiają się nowe modele, wykorzystujące nowe metody podsłuchu, dlatego niezbędne jest manualne skanowanie każdego fragmentu samochodu. Sprawdzamy uważnie nie tylko wnętrze pojazdu, ale również jego karoserię.