Skutecznie i dyskretnie

Wykrywamy podsłuchy

Wycena usługi

Wykrywanie kamer bezprzewodowych i przewodowych

Zaawansowane technologicznie sposoby na podglądanie

W dobie nowoczesnych technologii odpowiednie zabezpieczenie danych i poufnych informacji to prawdziwe wyzwanie. Jeśli chcesz ochronić swoją prywatność, powinieneś zbadać, czy przestrzeń, w której przebywasz jest wolna od podsłuchów. Nasza firma oferuje wykrywanie kamer przewodowych i bezprzewodowych w biurach, domach mieszkalnych lub w innym, dowolnym pomieszczeniu wskazanym przez klienta. Korzystając z naszych usług zyskasz pewność, że nikt nie będzie Cię podglądał bez Twojej wiedzy.

Wykrywanie kamer przewodowych oraz bezprzewodowych

Jeśli zajmujesz się działalności, w której poufność informacji jest podstawą, zachęcamy do zlecenia nam prewencyjnego wykrywania podsłuchów i kamer. Wykorzystywana przez nas technologia pozwala na odnalezienie nawet solidnie ukrytego sprzętu bezprzewodowego. Nowoczesne kamery nie zajmują dużo miejsca, z powodzeniem można je ukryć w przedmiotach codziennego użytku. Gołym okiem można ich nie zauważyć nawet przez długi czas. Ich przewodowe odpowiedniki są znacznie bardziej problematyczne do ukrycia, ale odpowiednio przeszkoleni specjaliści i z tym wyzwaniem radzą sobie coraz lepiej.

Wykrywanie podsłuchów w praktyce

Wykrywanie podsłuchów oraz kamer przeprowadzamy przy pomocy zaawansowanych detektorów. To dzięki nim jesteśmy w stanie dokładnie przeskanować wszystkie wskazane pomieszczenia. Proces ten jest żmudny i wymaga zbadania każdego zakamarka. Centymetr po centymetrze sprawdzamy daną przestrzeń, aby ostatecznie być pewnym, że w danym miejscu nie ma żadnych przewodowych bądź bezprzewodowych kamer. W finalnym etapie pracy przygotowujemy protokół sprawdzenia stanu zabezpieczenia. Oprócz podsumowania podjętych działań zamieszczamy w nim wskazówki odnośnie możliwości lepszego zabezpieczenia pomieszczenia. Bardzo często zalecamy naszym klientom instalację alarmu lub ograniczenie dostępu za pomocą kodu lub dedykowanych kart.

Osoby szczególnie narażone na podglądanie

Przewodowy lub bezprzewodowych sprzęt do nagrywania coraz łatwiej nabyć. Zarówno jego koszt, jak i prosty montaż zachęcają do skorzystania z możliwości, jakie oferuje. Informacje zdobyte przy pomocy podsłuchu można wykorzystać m.in. do uprzedzenia ruchów konkurencyjnego przedsiębiorstwa lub udowodnienia zdrady małżonka. Zarówno przestrzeń prywatna, jak i firmowa nie jest w pełni bezpieczna, dopóki nie zostanie poddana procesowi wykrywania. Podejrzenie możliwości wystąpienia podsłuchu przewodowego lub bezprzewodowego jest już wystarczającym motywem do podjęcia z nami współpracy. Musisz pamiętać, że wyciek kluczowych informacji może być znacznie bardziej kosztowny niż podjęcie działań prewencyjnych.